Subliminale lepsze niż najskuteczniejsze afirmacje.

Subliminale są dużo potężniejszym narzędziem do transformacji niż nawet najskuteczniejsze afirmacje. Technologia Zero Point, opisana poniżej, zrewolucjonizował wewnętrzne transformacje.

Powyżej link do forum, gdzie można zadawać pytania na temat narzędzi do programowania podświadomości Zero Point

Jeśli poszukujesz sposobu na to, by przełamać swoje blokady, pokonać bariery i zastąpić negatywne przekonania takimi, które uczynią Cię lepszym/-ą i silniejszym/-ą, poświęć trochę czasu na przestudiowaniu tego, jakie narzędzia są do Twojej dyspozycji, a są one znacznie bardziej efektywne niż nawet najskuteczniejsze afirmacje, z jakimi miałeś/-aś kiedykolwiek styczność. Mam na imię Voytek i mam przyjemność towarzyszenia Ci w pogłębianiu wiedzy na ich temat, a warto, gdyż subliminale pomogą Ci przetransformować siebie i Twoje życie tak, jak pomogły i one mnie.

Nie wiem, jak wiele wiesz na temat tego, czym są subliminale, jak działają i jak mogą Ci pomóc, więc zacznę od omawiania tego, czym one są i dlaczego są one dużo lepsze niż nawet najskuteczniejsze afirmacje. Dalej omówię innowacyjną i rewolucyjną technologię - subliminale Zero Point. Zapraszam.

Subliminale-co to jest?

Subliminale to nagrania audio z przekazem podprogowym, to znaczy z komunikatami, które słyszane i odczytywane są tylko i wyłącznie przez naszą podświadomość. Poprzez pominięcie świadomości, gdyż nie słyszymy tych komunikatów (są one poniżej bariery słyszalności), są one dużo silniejsze niż nawet najskuteczniejsze afirmacje, bo te adresowane są do naszej świadomości.

Subliminale zawierają pozytywne komunikaty, które zmieniają nasze najgłębsze przekonania o nach samych. Za ich pośrednictwem bardzo stare i głębokie negatywne przekonania, nawyki i sposoby zachowania są osłabiane i neutralizowane, a w ich miejsce wprowadzane są w naszą podświadomość pozytywne przekonania, które odblokowują nasz prawdziwy potencjał.

Czy subliminale działają?

Tak, ta metoda pracy z podświadomością stosowana jest od kilku dekad i ciągle doskonalona, dzięki czemu osiągane rezultaty są o wiele bardziej imponujące niż choćby kilka lat temu. Naturalnie, rozmiar i zasięg rezultatów zależy od technologii i metody użytej podczas tworzenia tych programów. Nawet najprostsze subliminale działają, jednak te tworzone przez profesjonalnych producentów, którzy opierają rozwój swojej technologii na badaniach, testach i eksperymentach są nieporównywalnie bardziej skuteczne.

Subliminale-efekty.

Jak wspomniano powyżej, efektywność tych programów zależy głównie od technologii i metody zastosowanej podczas ich tworzenia, a w związku z tym ich efekty również znacznie się różnią. Najprostsze subliminale, takie jak te dostępne na YouTube, są znacznie słabsze od tych wykonanych przez profesjonalnych producentów. Efekty zależą też od tego, jakie są cele danego programu. Najczęściej używane subliminale mają na celu budowaniem pewności siebie i przezwyciężanie zahamowań, lęków i blokad.

Jak działają subliminale?

Tradycyjne subliminale działają na zasadzie sugestii dla naszej podświadomości. Jak już wspomniałem, sugestie te mają charakter pozytywny, dzięki czemu nasz system podświadomych przekonań jest przemodelowywany tak, aby nam one służyły, a nie były dla nas źródłem lęku, słabości, niepowodzeń i frustracji.

Poniżej znajduje się diagram, przestawiający jak działają subliminale.

Zero Point, czyli subliminale, które rewolucjonizują wewnetrzną transformację

Tradycyjne subliminale nie są doskonałe z tego względu, że są zbudowane na sugestiach, które dosyć często mogą być sprzeczne z naszym idealnym ja, a więc tym, kim naprawdę chcemy być i jakim (-ą) naprawdę, w “głębi duszy” chcemy być. Sprzeczność ta sprawia, że subliminale te są dużo mniej skuteczne, gdyż nasza podświadomość stawia im opór, nie chcąc zaakceptować komunikatów-sugestii, które za bardzo odbiegają od naszego idealnego ja. Dlatego też została wynaleziona technologia Zero Point, (której byłem jednym z testerów w 2021 roku), dzięki której subliminale stały się nie tylko dużo potężniejszym narzędziem niż najskuteczniejsze afirmacje, ale też tradycyjne subliminale oparte na komunikatach w formie sugestii.

Zero Point jest technologią, za której sprawą subliminale nie przekazują naszej podświadomości komunikatów w postaci sugestii, które mogłyby być w sprzeczności z naszym idealnym ja, a dzięki temu nie powodują one oporu ze strony naszej podświadomości. Dlaczego tak się dzieje? Subliminale Zero Point nie komunikują sugestii, lecz działają na zasadzie dialogu z naszą podświadomością i wskazywania jej drogi do naturalnego rozwoju w stronę naszego idealnego ja. Zero Point pozwala nam na nawiązanie silnego i pozytywnego kontaktu z naszą podświadomością, jej eksplorację i zachęcenie jej do tego, by wsparła nas ona na drodze do przełamywania naszych blokad i realizacji naszego potencjału, a także wybranych przez nas celów.

W jakim celu stosować można subliminale Zero Point?

Subliminale zbudowane na podstawie technologii Zero Point służą wielu celom i oferują niezwykłe bogactwo wyboru. Obecnie do dyspozycji mamy ponad 70 programów w kategoriach takich jak: zdrowie, kreatywność, miłość, leczenie emocjonalne, inteligencja, bogactwo, produktywność, duchowość, seks, status, umiejętności.

Poniżej znajduje się pełen katalog:

W katalogu znajdują się dwa bezpłatne subliminale, które można pobrać i przetestować. Są to "A Love Bomb for Humanity" i "Ascension Chamber". Pierwszy służy wzmacnianiu samoakceptacji, miłości do samego siebie, a także tworzy wokół nas bardzo pozytywną aurę, na którą dobrze reagują ludzie wokół nas. "Acension Chamber" to program dla nawiązania lepszego kontaktu z naszą podświadomością, dzięki czemu osiągnąć możemy jeszcze lepsze rezultaty.

Jak używać subliminale Zero Point?

Używanie jest bardzo proste, gdyż subliminale zapisane są w formie nagrań mp3. Wystarczy odsłuchiwać dane nagranie przez 15 minut co drugi dzień. Usłyszymy ścieżkę dźwiękową, która może wydawać się trochę dziwna, ale jest to tylko tak zwana maska, pozwalająca komunikatom dotrzeć bezpośrednio do podświadomości. Tak więc nie usłyszymy owych komunikatów na poziomie świadomym, lecz zarejestrowane one zostaną przez naszą podświadomość. Nagrań należy słuchać przez trzy tygodnie, po czym zrobić 5-dniową przerwę, po której można kontynuować słuchanie. Nie przesadzaj z głośnością, wybierz tę dla Ciebie komfortową.

Uwaga! Dla korzystania z Zero Point niezbędna jest znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (B1), jako że komunikaty są po angielsku (podstawowe słownictwo). Przepraszam, jeśli zmarnowałem Twój czas.

Jakie subliminale wybrać?

Wybór jest bogaty, więc jest w czym wybierać. Zachęcam do wyboru nagrania, które będzie pomagało w najistotniejszych dla nas kwestiach, więc jeśli potrzebujesz popracować nad miłością do siebie i samoakceptacją, słuchaj bezpłatnego "A Love Bomb for Humanity". Jeśli chcesz popracować nad wzmocnieniem męskich cech i byciem natualnym zdobywcą, sięgnij po "Ascension". Dla odkrycia i wyzwolenia Twojej kobiecości i staniu się naprawdę seksi wybierz się w tę podróż z "Seductress".

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wyborem i użytkowaniem nagrań Zero Point napisz na forum, na pewno odpowiem. Link do forum dostępny jest zaraz pod nagłówkiem głównym tej strony.

Artykuły na temat tego, w jakich sferach stosowane mogą być subliminale

Poniżej znajduje się lista artykułów, w których omawiane jest to, jak stosowane są subliminale do odblokowywania naszego potencjału w różnych dziedzinach naszego życia, a także to, jak transformują one naszą podświadomość tak, aby była ona naszym najlepszym sprzymierzeńcem.

Pamiętajmy, że zastosowanie tej niezwykle skutecznej technologii jest znacznie szersze niż to opisane w powyższych artykułach, które są tylko przykładami, a nie pełnym spektrum sfer, gdzie subliminale mogą być stosowane.

Nie pytaj o najskuteczniejsze afirmacje, przekonaj się sam/-a jak wspaniałym narzędziem są subliminale.

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. MyMindTalk.com