Teksty na podryw-dlaczego nie warto ich używać i co zrobić zamiast.

Teksty na podryw nie są skutecznym sposobem na zdobywanie serc dam. Liczy się autentyczny Ty. Odblokuj swoje prawdziwe ja dzięki potędze podświadomości.

Szukasz najlepszych tekstów na podryw, żeby zacząć rozmowę z kobietą i ją sobą zainteresować? Lepiej się zatrzymać i spróbować czegoś innego, czegoś, co rzeczywiście działa…

Teksty na podryw, to niełatwa sprawa, prawda? Ile razy wyszukiwałeś w Google „najlepsze teksty na podryw”, próbując wnieść trochę więcej iskry do swojego życia intymnego? Najprawdopodobniej więcej razy, niż chciałbyś przyznać; ale nie martw się. Nie będziemy tu nikogo oceniać. Wszyscy robiliśmy podobne rzeczy, gdyż kultura popularna każe nam wierzyć, że tak chwalone „teksty na podryw”, czy inne techniki podrywu to dziedzina wiedzy, w którą warto zainwestować.

Ale czy tak jest? Czy w obecnych czasach naprawdę jest miejsce na coś tak płaskiego, pobieżnego i banalnego, jak teksty na podryw, które mają na celu rzucenie przedmiotu twoich westchnień do twoich stóp lub zrobienie wrażenia na seksi blondynce? Panowie, nie, nie ma miejsca. Teksty na podryw, podobnie jak wiele ugruntowanych od dawna trendów społecznych, są przestarzałe i żenujące. Czas się obudzić i to zrozumieć. Poniżej znajduje się kilka sugestii, co dokładnie powinieneś zrobić zamiast tego, a także jak potęga Twojej podświadomości pomoże Ci otworzyć świat kobiet, o którym nie miałeś dotąd większego pojęcia.

Teksty na podryw trącą nieszczerością.

Już nawet samo określenie “teksty na podryw” trąci fałszem i nieszczerością. „Tekst” to coś, co aktorzy wypowiadają na scenie lub na planie; a nie coś, co pojawia się w codziennej rozmowie.

„Tekst” jest czymś, co sugeruje nieautentyczność. Czy kiedykolwiek ktoś użył na Tobie tekstu na podryw? Mam nadzieję, że nie; ale jeśli tak, to wiesz dobrze, że brak w nich autentyczności i szczerości, która towarzyszy tym niefortunnym rozmowom opartym tekstach na podryw. Użycie wcześniej przećwiczonego “tekstu” nie jest dobrym rozwiązaniem, Panowie – zwłaszcza jeśli jest to materiał z recyklingu. Ponadto, ukrywanie się za fasadą nieautentycznego tekstu zakrywa Twoje prawdziwe ja, a kobiety doskonale to wyczuwają i nie reagują na to pozytywnie. Konwersacja powinna być przede wszystkim autentyczna. Panowie, zrezygnujcie z tekstów na podryw.

Zamiast tego: niech pierwsze wrażenie mówi samo za siebie.

Nie potrzebne Ci teksty na podryw, aby nawiązać z kimś rozmowę. Naprawdę nie. Ktoś, kto pozwala, by te nieautentyczne teksty mówiły za niego, nie jest typem mężczyzny, którym z pewnością chciałbyś być. Teksty na podryw to niewyszukany sposób na udawanie, a prawdziwi mężczyźni są tak dalecy od kiepskiego udawania, jak to tylko możliwe.

Zamiast tego zaufaj, że twoje naturalne pierwsze wrażenie będzie więcej niż wystarczające. Tak długo, jak jesteś ubrany “jak człowiek”, z pewnością zrobisz całkiem niezłe wrażenie bez żadnej pomocy ze strony tekstów na podryw.

Zamiast tego: zachowaj prostotę i naturalność rozmowy.

Teksty na podryw są banalne i tandetne, nie da się tego obejść. Jeśli zaczniesz od nich rozmowę, jest mało prawdopodobne, aby rozmowa odniosła pożądany efekt. Zamiast tego, dlaczego nie zachować naturalności? Zacznij od przedstawienia się lub zadania jej pytania — nie ma znaczenia jak bardzo przyziemnego. Nawet zwykłe „Cześć. Jak się masz?” jest lepsze niż wcześniej przećwiczone teksty nad podryw.

Zamiast podchodzić do osoby, która Cię interesuje i odtwarzać mechanicznie wcześniej przećwiczone teksty, dlaczego nie rozpocząć rozmowy w niewyćwiczony sposób, okazując szczere zainteresowanie drugą osobą i tym, kim jest, lub po prostu zaprosić ją na kawę? To grube nieporozumienie twierdzić, że proste i naturalne oznacza nudne, w sferze randek. To nie musi oznaczać czegoś takiego. Prosty i naturalny oznacza uczciwy i bezpretensjonalny, i oszczędza zażenowania, czy zakłopotania po dwóch stronach. Czy to nie lepsze niż użycie banalnego tekstu na podryw?

Zamiast tego: bądź po prostu sobą.

To jest naprawdę sedno problemu z tekstami na podryw. Ta metoda pozwala Twojemu prawdziwemu ja ukryć się za tekstem, jednozdaniową strategią: podczas gdy druga osoba jest znacznie bardziej skłonna do nawiązania z tobą kontaktu i dążenia do czegoś więcej, jeśli wie, jaki naprawdę jesteś. Zamiast występować jak przed ukrytą kamerą, recytując wyuczony tekst na podryw, zapomnij o tym i pokaż kobiecie Twoje prawdziwe ja. Ona to doceni. Gdyż w ten sposób nić porozumienia, które stworzycie razem, będzie autentyczna. Druga osoba będzie mogła podjąć uczciwą decyzję o tym, czy chce z Tobą spróbować, opierając się na obrazie tego, kim naprawdę jesteś: i to naprawdę najlepszy sposób na rozpoczęcie czegokolwiek, czy to tylko romans, niezobowiązujący układ, czy związek.

Skorzystaj z subliminali zamiast tekstów na podryw.

Dla wielu mężczyzn spełnienie powyższych warunków może być trudne ze względu na brak pewności siebie, niską samoocenę, czy blokady i zahamowania o innym podłożu. Dla przełamania tych blokad i zahamowań, nabrania pewności i wiary w siebie została stworzona technologia, która pozwala nam pracować bezpośrednio nad naszą podświadomością i zachęcić ją, by stała się ona naszym sprzymierzeńcem w przełamywaniu się i życiu pełnią życia. Dzięki technologi tej (subliminale) możliwe jest również odblokowanie naszego potencjału jako seksownego i tajemniczego mężczyzny, który instynktownie i naturalnie wie, jak się zachowywać i co powiedzieć podczas uwodzenia kobiety.

Więcej na temat tej technologii tutaj.

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. MyMindTalk.com